Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Aangewend om de weerstand van het organisme te verhogen. Dit middel stimuleert ons lichaamseigen afweersysteem op natuurlijke wijze. Niet te missen tijdens de winter.
Immuun Complex bevat propolis, een bijenproduct dat de natuurlijke weerstand helpt versterken. Het product laat zich uitstekend combineren met Herbofidus.
Herborist Immuun Complex 100ml 0728 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Rode zonnehoed, Cat's claw, Propolis
3 tot 5 maal per dag 20 druppels in te nemen in mineraalwater.
| CNK | 2127256 |
|---|---|
| Organisaties | Aquarius Age Company Belgium |
| Merken | De Herborist |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |