Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De HerbalGem-SIROOP VOOR DE ADEMHALING is gebaseerd op traditionele recepten. De geslaagde combinatie van vlier-, tijm- en alantsiroop, evenals de knoppen van den en populier helpen de belemmerde luchtwegen vrij te maken. Rode zonnehoed en propolis versterken deze vrijmakende werking van de luchtwegen. Vlier ondersteunt de weerstand van het organisme.
Ingrediënten
Vlier-, tijm- en alantsiroop, moedertinctuur van rode zonnehoed, knoppen van populier en den, moedertinctuur van propolis, essentiële olie van mirte, rietsuiker en honing.
Gebruiksaanwijzing
Volwassenen : 1 koffielepel, 1 tot 5 maal per dag. Kinderen ½ : koffielepel, 1 tot 5 maal per dag.
| CNK | 2865020 |
|---|---|
| Organisaties | Herbalgem, SA Inula (Pranarom, Herbalgem) |
| Merken | Herbalgem |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 126 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |