Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tapeverband. Pleisterverband voor een preciese en langdurige, veilige fixatie van gewrichtenen pezen.
Voor functionele verbanden, bijv. stabilisatie van gewrichten, speciaal bijbandletsel, ter ondersteuning en ontlasting van beschadigde spieren, voor conservatieve behandeling van luxaties etc., profylactisch en bij trainingsopbouw in de sport.
Sterk klevend bijzonder trekvast en niet-elastisch.Sterke hechting ook op textiele onderlagen en compressieverbanden.
Door getande randen moeiteloos met de hand scheurbaar ook in lengterichting.
| CNK | 1038439 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |