Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
HARTMANN katoenen watten 50 gr zz (zig-zag geplooid)
Voor vele toepassingen in de thuissituatie; als absorberend en polsterend materiaal voor medische en hygiënische doeleinden.
HARTMANN watten zig-zag geplooid, 100% katoen. Deze wordt in een hersluitbare zak met trektouwtje aangeboden.
Voor vele toepassingen in de thuissituatie; als absorberend en polsterend materiaal voor medische en hygiënische doeleinden.
| CNK | 0198390 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 91 mm |
| Lengte | 201 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 gr. |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |