Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Draag je een beugel? Dan weet je waarschijnlijk dat goede verzorging van je tanden en kiezen - en vooral ertussen – erg lastig kan zijn. Het goede nieuws is dat we een oplossing hebben!
Onze unieke GUM® ORTHO lijn is speciaal ontwikkeld om te helpen om je gebit te beschermen gedurende de orthodontische behandeling.
Door eenmaal per dag de mond te spoelen met GUM® ORTHO Mondspoelmiddel kun je je mond de extra bescherming geven die het nodig heeft.
Mondspoeling orthodontische apparaten
| CNK | 2901791 |
|---|---|
| Organisaties | Sunstar Benelux BV. |
| Merken | Gum |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 179 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |