Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Calendula heeft een gunstige invloed op de huid en kan zowel in- als uitwendig gebruikt worden. Bij inname ondersteunt goudsbloem de spijsvertering.
Calendula officinalis hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, goudsbloem* (bloem), water).
Inw.: 3 x 30 druppels per dag. Uit.: 30 druppels in een half glas lauw water.
| CNK | 1680560 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 106 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |