Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Druppels voor oraal gebruik, oplossing. 100 ml
Gelsemium-Homaccord druppels is een homeopathischgeneesmiddel dat wordt toegepast bij cervicaal syndroom;
cervicale migraine; osteochondrose van de halswervelkolom;
neuralgieën met verschillende lokalisatie.
De actieve bestanddelen in 100 g oplossing zijn:Gelsemium sempervirens D2, Gelsemium sempervirens
D10, Gelsemium sempervirens D30, Gelsemium sempervirens
D200 àà 0,4 g; Rhus toxicodendron D3, Rhus
toxicodendron
D10, Rhus toxicodendron D30, Rhus toxicodendron
D200, Cimicifuga racemosa D2, Cimicifuga
racemosa D10, Cimicifuga racemosa D30, Cimicifuga racemosa
D200 àà 0,3 g.
Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: Aqua purificata,
Ethanolum.
Bevat 35 % v/v ethanol.
Gelsemium-Homaccord mag niet worden gebruikt bijovergevoeligheid voor gifsumak (Rhus toxicodendron).
Tenzij anders voorgeschreven:Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:
3 x daags 10 druppels.
Bij acute klachten elke 15 minuten 10 druppels, gedurende
een periode van maximaal 2 uur.
| CNK | 0462895 |
|---|---|
| Organisaties | Heel Belgium |
| Merken | Heel |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |