Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Productinformatie:
Sarsaparilla en brandnetel optimaliseren de gezondheid van de luchtwegen.
Olijf ondersteunt de natuurlijke weerstand en bevordert de gezondheid van de luchtwegen.
Vitamine B6 en vitamine C dragen bij tot de normale werking van het immuunsysteem.
Met L-histidine en quercetine.
ter ondersteuning en bevordering van:
Smilax officinalis (echte salsaparilla) extract 30%
Urtica urens (kleine brandnetel) extract 28,9%
Allium cepa (ui) extract 20%
Olea europea (olijfboom) extract 10%
L-histidine 5%
quercetine 5%
ascorbinezuur(vitamine C)1%
pyridoxaal-5-fosfaat (vitamine B6) 0,1%
Het gebruiksgemak van Smilabell mondspray wordt vergroot doordat het product is verpakt in een handig klein PET-flesje van 30 ml dat men gemakkelijk bij zich kan dragen in bijvoorbeeld een damestas of colbertjasje.
6x per dag 3 tot 6 verstuivingen in de mond sprayen.
Het is nuttig om de combinatie bij de eerste tekenen van klachten te gebruiken.
Kinderen:
Tip
| CNK | 3270030 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |