Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Effecten
Echte salie optimaliseert de gezondheid van de luchtwegen en ondersteunt het immuunsysteem..
Echinacea ondersteunt het immuunsysteem.
Guldenroede ondersteunt de gezondheid van de urinewegen.
Juglans ondersteunt de natuurlijke weerstand en de nierfunctie.
Ingrediënten
Echinacea purpurea (rode zonnehoed) extract 5%
Juglans regia (notenboom) extract 20%
Salvia officinalis (salie) extract 70%
Solidago virgaurea (guldenroede) extract 5%
alc. 30% vol.
Gebruikswijze
3x daags 25 à 30 druppels met wat water en liefst vóór de maaltijden innemen.
In acute of subacute toestand mag om het uur 10 à 15 druppels ingenomen worden.
Het is raadzaam om de combinatie bij de eerste tekenen van klachten te gebruiken.
Kinderen:
van 4 tot 10 jaar: de helft van de dosering voor volwassenen
voor de allerkleinsten vanaf 1 jaar: een vierde van de dosis voor volwassenen
| CNK | 1744382 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |