Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
FORCAPIL®, al meer dan 30 jaar expert in kracht en gezondheid van het haar, heeft een exclusieve formule ontwikkeld die Lindera en Millet plantenextracten combineert, ontworpen om :
Dermatologisch en oftalmologisch getest.
86% NATUURLIJKE OORSPRONG
VRIJ VAN GESULFATEERDE OPPERVLAKTE-ACTIEVE STOFFEN
(1) Gebruikstest uitgevoerd op 20 proefpersonen gedurende 15 dagen
(2) Gebruiks- en instrumentele test uitgevoerd op 20 proefpersonen gedurende 90 dagen in combinatie met FORCAPIL Anti-haaruitval Tabletten en Spray
Haaruitval voorkomen en beperken.
AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, PEG-40 CASTOR OIL, SODIUM CHLORIDE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PYRIDOXINE HCl, PANTHENOL, BIOTIN, PANICUM MILACEUM SEED EXTRACT, LINDERA STRYCHNIFOLIA ROOT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-10, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PROPANEDIOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM
Siliconenvrij
Aanbrengen op nat haar, zachtjes inmasseren op hoofdhuid en lengten, 2 minuten laten inwerken, dan uitspoelen.
Frequentie: 2 tot 3 maal per week.
Voor nog meer doeltreffendheid kunt u het ritueel tegen haaruitval aanvullen met FORCAPIL Anti-haaruitval Tabletten en Spray.
| CNK | 4522215 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkopharma |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 185 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |