Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 14,58 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 14,58 (6% inclusief btw)
Voor dit geneesmiddel is een voorschrift nodig. Na beoordeling door de apotheker kan je het komen afhalen en betalen in de apotheek.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Respiratoire aandoeningen
Infecties van de nasale sinus
Welke stoffen zitten er in Fluimucil Antibiotic?
De werkzame stof in dit medicijn is thiamfenicolglycinaatacetylcysteïnaat.
De andere stoffen in dit medicijn zijn dinatriumedeteaat, methylparahydroxybenzoaat (E218), propylparahydroxybenzoaat (E216) en gezuiverd water (zie rubriek 2 'Fluimucil Antibiotic bevat:').
Gekende overgevoeligheidheid voor thiamfenicolglycinaatacetylcysteïnaat, thiamfenicol of acetylcysteïne, of voor één van de hulpstoffen van het poeder of het oplosmiddel.
Aërosoltherapie
Instillatie
Spoelen van chirurgische caviteiten (N.K.O)
Toedieningswijze
| CNK | 0042887 |
|---|---|
| Organisaties | Zambon Group |
| Merken | Zambon |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 153 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 3 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Actieve ingrediënten | thiamfenicol glycinaatacetylcysteïnaat |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |