Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kleefpasta voor volledige en gedeeltelijke gebitsprothesen.
Calcium/Zinc PVM/MA, Copolymer (35%), Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum (20%) Petrolatum, Silica, CI 45410, BHT, Tocopherol.
| CNK | 4872495 |
|---|---|
| Organisaties | Procter & Gamble |
| Merken | Fixodent |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |