Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Corega Max Hold + Comfort kleefmiddel voor gebitsprotheses geeft de hele dag een stevige houvast voor een comfortabele fixatie die voedselresten helpt buiten te houden.
Zorgt uw gebitsprothese voor druk, wrijving of irritatie en wilt u meer comfort, probeer dan de Corega Max Hold + Comfort.
Kleefmiddel voor gebitsprotheses.
Gebruik in het begin een kleine hoeveelheid. Gebruik meer indien nodig. Als u teveel gebruikt, kan dat voor lekken zorgen, de volgende keer minder aanbrengen als dit gebeurt. Eén keer per dag aanbrengen zodat de gebitsprothese stevig blijft zitten. Als u het product meer dan één keer per dag moet aanbrengen, neem dan contact op met uw tandarts.
Aanbrengen:
Verwijderen:
| CNK | 4403341 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Corega |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 70 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |