Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Happy Snack van Feliway helpt katten te kalmeren in uitdagende en verontrustende situaties. Het creëert een ontspannende routine en bevordert zo de band tussen kat en eigenaar. De happy snack is een smakelijke romige consistentie die makkelijk op te likken is.
Stress bij katten.
vlees en dierlijke bijproducten (waaronder 4% kip), oliën en vetten, melk en melkproducten (waaronder 0,5% melkeiwithydrolysaat met alfa-casozepine), plantaardige bijproducten
Voor alle katten vanaf 12 weken. De inhoud van het zakje is om op te likken, kan direct uit het zakje gegeven worden, in de voerbak, op een lepel of op de vinger.
| CNK | 4783288 |
|---|---|
| Organisaties | Ceva Sante Animale |
| Merken | Feliway |
| Breedte | 1 mm |
| Lengte | 9 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij, Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |