Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De FELIWAY Classic verdamper geeft katten een vertrouwd en veilig gevoel, waarmee je ondersteuning kan bieden bij ongewenst gedrag, zoals sproeien, krabben en verstoppen.
Helpt signalen van stress te verminderen.
| CNK | 3416807 |
|---|---|
| Organisaties | Ceva Sante Animale |
| Merken | Feliway |
| Breedte | 124 mm |
| Lengte | 134 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 48 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |