Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Intensief voedende lichaamslotion met een licht en fris parfum. De rijke formule met hydraterende eigenschappen zorgt voor een voelbaar zachtere huid, die de hele dag soepel en stralend blijft.
voor normale of droge huid (dermatologisch getest)
Aqua, Propanediol, Glycerin, Caprylic/ Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Phenoxyethanol, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylyl Glycol, Carbomer, Ceteareth-20, Stearic Acid, Dimethicone, Disodium EDTA, Parfum, Palmitic Acid, Sodium Hydroxide, Isopropyl Myristate, Lauric Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid
| CNK | 3960218 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Febelcare |
| Breedte | 61 mm |
| Lengte | 61 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |