Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Verkoelend en jeukstillend
Geïrriteerde en droge huid
Mentha 0,5 hydrofiele crème combineert hydratatie met verkoelende en jeukstillende eigenschappen. Kan toegepast worden op een droge of gevoelige huid.
Aqua - Decyl Oleate - Cetyl Alcohol - Stearyl Alcohol - Sorbitol - Ceteareth-20 - Menthol - Sorbic Acid
mentha crème gebruiken tijdens zwangerschap is af te raden.
Menthol is namelijk niet geschikt voor zwangere vrouwen want dit is een terpenoïde.
Tenzij anders voorgeschreven, kan u deze crème naar believen aanbrengen. Minstens 2 maal per dag.
| CNK | 2711752 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Diepte | 159 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |