Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Complexion Perfecting Veil is de finishing touch voor een perfecte teint. Het geeft de teint een corrigerende finish, vervaagt oneffenheden en zorgt voor een natuurlijke, langdurige matte finish.
Deze luchtige, geperste poeder smelt naadloos samen met de huid, verwijdert glans en vermindert de zichtbaarheid van poriën en fijne lijntjes.
Deze sluier maakt uw teint onzichtbaar glad en laat deze stralen , fixeert make-up en matteert op een delicate manier met een transparante, natuurlijke en stralende finish.
De kleur is onopvallend , past zich aan alle huidtinten aan en overheerst de make-up niet.
De finishing touch voor een perfecte teint!
Talk, silica, mica, zinkstearaat, ethylhexylpalmitaat, dimethicon, octyldodecylstearoylstearaat, HDI/trimethylolhexyllactoncrosspolymeer, methicon, lauroyllysine, dimethicon/vinyldimethiconcrosspolymeer, kaolien, Luffa cylindrica-zaadolie, caprylylglycol, tocoferylacetaat, ethylhexylglycerine, tocoferol. (VP01/1)
Breng het gelijkmatig aan over de make-up of alleen met een uitschuifbaar of vast kwastje.
| CNK | 3954385 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard |
| Merken | Eye Care |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 101 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 12 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |