Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dankzij de viltpunt tekent deze eyeliner een zuivere en precieze lijn die de vorm van het oog onderstreept of corrigeert en de blik in één beweging verbetert.
De make-up is aanpasbaar, de eyeliner kan ultradun of dik zijn, afhankelijk van uw wensen.
De langdurige formule zorgt voor een intens resultaat dat de hele dag lang blijft zitten.
Aqua (water), styreen/acrylaten/ammoniummethacrylaatcopolymeer, CI 77266 (zwart 2) [nano], Laureth-21, PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, fenoxyethanol, benzylalcohol, butyleenglycol, kaliumsorbaat, natriumlaureth-12-sulfaat, caprylylglycol, natriumdehydroacetaat, dehydroazijnzuur, tetranatrium EDTA, C11-15 pareth-7, citroenzuur (ELF02/3)
Belangrijk: niet gebruiken tijdens het dragen van contactlenzen (risico op onomkeerbare verkleuring)
Gebruik uw bovenste wimperlijn als voorbeeld en omlijn uw oog met de viltstift.
| CNK | 2761401 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard |
| Merken | Eye Care |
| Breedte | 12 mm |
| Lengte | 123 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 0.8 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |