Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De EVAA+ luchtreiniger Spray helpt allergieën te voorkomen die verband houden met allergenen in uw huis: huisstofmijt, pollen en haren van huisdieren. Bewezen doeltreffendheid na 10 dagen dagelijks gebruik, met één verstuiving per dag. Samengesteld uit gunstige micro-organismen, beter bekend als probiotica, en 100% ecologische ingrediënten, zal deze anti-allergie spray helpen bij de bestrijding van de volgende allergenen:
EVAA+ anti-allergie spray is natuurlijk, vegan* en ecologisch, niet-irriterend en niet giftig, en gecertificeerd door Ecocert. Aloë Vera parfum. *Geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
-
Dit product is gecertificeerd. Made in Luxembourg.
Vegan
-
Schudden voor gebruik. Spray eenmaal per dag op het aangetaste textiel. Niet gebruiken in combinatie met andere producten. Vermijd contact met de ogen. Bewaren op een droge plaats tussen 10°C & 30°C en buiten het bereik van jonge kinderen.
| CNK | 3749900 |
|---|---|
| Organisaties | Expanscience, Probiotic Group |
| Merken | EVAA+ |
| Breedte | 57 mm |
| Lengte | 57 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |