Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De uiterst milde en rijke bodylotion herstelt en beschermt tegen uitdroging en activeert de huideigen weerstand.
pH5 EnzymeProtection houdt de natuurlijke weerstand van de huid in stand. De combinatie met pH5 citraatbuffer en extra milde tensiden beschermt de huideigen enzymen en versterkt de beschermende zuurmantel.
Aqua, Isopropyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Panthenol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Citric Acid, Pantolactone, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Parfum
| CNK | 1188655 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 84 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 221 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |