Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De extra milde reinigingslotion kalmeert irritaties en beschermt tegen infecties door instandhouding van de natuurlijke microflora.
Met huideigen melkzuur dat de natuurlijke pH-waarde van de vrouwelijke genitaliën in stand houdt en de huid tegen infecties beschermt.
Bisabolol, bekend om zijn huidkalmerende eigenschappen, beperkt irritaties tot het minimum.
Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Myreth Sulfate, Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Sodium Chloride, Pantolactone, Panthenol, Bisabolol, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Parfum
| CNK | 2355428 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 84 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |