Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De formule met Hyaluronzuur hydrateert en vult zelfs diepe rimpels op. De formule gaat de effecten van huidveroudering tegen.
Glycine Saponine activeert de huideigen Hyaluronzuur- en Collageenproductie*. *In-vitro
De geconcentreerde Dexpanthenol ondersteunt de huidvernieuwing 's nachts.
Verstevigende nachtcréme
Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Caprylic/ Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Butylene Glycol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Behenyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja Germ Extract, Glycyrrhetinic Acid, Tocopherol, Pantolactone, Distarch Phosphate, Xanthan Gum, Citric Acid, Dimethicone, Trisodium EDTA, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Parfum
Breng 's avonds aan op een goed gereinigd gezicht, hals en decolleté door zachtjes in de huid te masseren.
| CNK | 4889531 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |