Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze zalf zonder water is speciaal ontwikkeld om het huidregeneratieproces van zeer droge en geïrriteerde huid te herstellen.
Eigenschappen wordt goed verdragen, zonder alcohol, zonder kleurstoffen, zonder parfum, mild, zonder conserveringsmiddelen, anti-acnegenisch, niet-comedogeen
Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Ceresin, Lanolin Alcohol, Panthenol, Glycerin, Bisabolol
Gebruik zo vaak als nodig op de probleemzones. Gebruik niet op open en vochtige wonden.
| CNK | 2753952 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40g |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |