Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Vermindert donkere vlekken effectief en helpt terugkeer te voorkomen. Voor een egalere teint.
De innovatie:
Het gepatenteerde ingrediënt Thiamidol:
Het werkt op de belangrijkste oorzaak van hyperpigmentatie.
Het heeft klinisch bewezen de aanmaak van melanine te verminderen, en helpt de terugkeer van donkere vlekken te voorkomen bij dagelijks gebruik.
Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Glucosylrutin, Isoquercitrin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolym
| CNK | 3717592 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 39 mm |
| Lengte | 25 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |