Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dit is de Eucerin® Anti-Pigment Reinigingsgel, een essentiële stap bij uw huidverzorgingsroutine voor een optimale absorptie van uw verzorgingsproduct Anti-Pigment met Thiamidol®. Exfoliant met AHA, die de huid voorbereidt op de werking van Thiamidol®** om vanaf slechts één week donkere vlekken effectief te verminderen. Met een krachtig 2% AHA-complex verbetert deze reinigingsgel niet alleen direct het stralen van de huid, ook de onregelmatige teint wordt aangepakt en de gel helpt deze te corrigeren. Dankzij het ingrediënt gluco-glycerol helpt dit product de natuurlijke vochtbalans van de huid te behouden, waardoor uw huid onmiddellijk zacht aanvoelt.
** Gepatenteerd Thiamidol EP 2 758 381 B1, Frankrijk, België, Nederland.
Anti-Pigment Reinigingsgel met Melkzuur en Glycolzuur, exfolieert dode huidcellen voor een vernieuwd uitziende huid.
Aqua, Alcohol Denat, Natrium Cocoamphoacetaat, Glycerine, Coco-Betaïne, Melkzuur, Natriumchloride, Dehydroxanthaan Gom, Glycolzuur, Glyceryl Glucoside, Natriumhydroxide, Natriumbenzoaat
Gebruikt dit 's morgens en 's avonds.
| CNK | 4794731 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 58 mm |
| Diepte | 216 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |