Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Vermindert pigmentvlekken effectief en exfolieert op milde wijze. Voor een meer egale, stralende en gladdere huid.
Eerste resultaten zichtbaar vanaf 2 weken.**
Pigment vlekken
Klinische en dermatologische studies bewijzen: Zeer goede huidverdraagzaamheid en effectiviteit op elk huidtype, zelfs de gevoelige huid.
*Gepatenteerd Thiamidol (EP2 758 381B1) Frankrijk, België en Nederland
**Klinische studie, 42 deelnemers, gebruik 2x/dag.
Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Diisopropyl Adipate, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Behenyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Coco-glycerides, Distarch Phosphate, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol (Thiamidol®), Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Triisostearin, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Tapioca Starch, Xanthan Gum, Pantolactone, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin,CaprylylGlycol, Phenoxyethanol,Parfum
Voor betere resultaten 's morgens en 's avonds aanbrengen op de betrokken specifieke zones,maximaal 2 keer per dag.
| CNK | 4673190 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 77 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 164 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |