Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Oplossing van ethyl alcohol en water, gedenatureerd met isopropylalcohol.
Ontsmettingsalcohol. Antimicrobiële eigenschappen.
Kleurloze, vluchtige en ontvlambare vloeistof. Mengbaar met water, aceton, chloroform, ether, glycerol en bijna alle andere organische solventen.
Ethanol 96% gedenatureerd met 3% IPA - Purified water.
Gebruik biociden/ontsmettingsmiddelen veilig. Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie.
| CNK | 2751980 |
|---|---|
| Organisaties | Fagron |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 43 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |