Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Puur, simpel en effectief – Epaderm crème is een 2-in-1 crème die kan worden gebruikt als huidreiniger en als verzachtende crème. Wat betreft hydratatie en zachtheid van de huid werkt Epaderm beter dan andere toonaangevende merken en het is een eenvoudige keuze bij de behandeling van eczeem of psoriasis.
Bestanddelen van Epaderm Crème
• Gele zachte paraffine
• Vloeibare paraffine
• Emulgerende was
• Chlorocresol
• Gezuiverd water
(1 hoeveelheid = 4g Epaderm Crème)
Kinderen jonger dan 10 jaar behoeven telkens de helft van bovenvermelde hoeveelheden.
| CNK | 2733350 |
|---|---|
| Organisaties | Molnlycke Healthcare |
| Merken | Epaderm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 97 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |