Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De ENFit spuit is een enterale spuit met een ENFit tip. Voor nauwkeurig toedienen van kleine hoeveelheden enterale medicatie (≤ 5 ml) zijn low dose tip spuiten beschikbaar.
Voor het veilig en betrouwbaar toedienen van water, medicatie en sondevoeding via de medicatiepoort van het ENFit toedieningssysteem of rechtstreeks op een ENFit sonde.
| CNK | 3533858 |
|---|---|
| Organisaties | Nutricia |
| Merken | Nutricia |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |