Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Tijm wordt hoofdzakelijk gebruikt voor zijn verzachtende invloed op de luchtwegen. De plant brengt de keel tot rust en laat u weer opgelucht ademhalen. Bovendien ondersteunt ze de spijsvertering. De plantendruppels kunnen inwendig of als gorgelmiddel worden gebruikt.
Thymus vulgaris hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, tijm* (bovengronds bloeiend deel), water).
3 x 30 à 40 druppels per dag in een beetje water of vruchtensap. Vanaf 6 jaar: 3 x 15 druppels per dag.
| CNK | 1681170 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 41 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |