Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
KERTYOL P.S.O. behandelende shampoo is een aanvullende behandeling voor psoriasisgevoelige hoofdhuid - Te gebruiken zodra de plaques verschijnen of als onderhoudsbehandeling - De shampoo kalmeert de hoofdhuid, helpt de plaques te verwijderen en het terugkomen ervan te beperken
Rebalancing treatment shampoo die helpt droge plaques te verwijderen en jeuk te verzachten* op de hoofdhuid die vatbaar is voor psoriasis
WATER (AQUA). COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL). SODIUM TRIDECETH SULFATE. SODIUM LAUROAMPHOACETATE. COCAMIDE MIPA. GLYCERIN. SODIUM CHLORIDE. SALICYLIC ACID. 1,2-HEXANEDIOL. CAPRYLYL GLYCOL. CICHORIUM INTYBUS (CHICORY) ROOT EXTRACT. FRAGRANCE (PARFUM). ICTASOL. PENTYLENE GLYCOL. TRIPTERYGIUM WILFORDII CALLUS EXTRACT
Aanbrengen op vochtig haar - Zachtjes inmasseren en uitspoelen - Opnieuw aanbrengen, 2 tot 3 minuten laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen - In de aanvalsfase : 3 shampoos per week gedurende 4 weken - In de onderhoudsfase : 1 shampoo per week, afgewisseld met de zachte shampoo - Contact met de ogen vermijden; in geval van contact met de ogen, grondig uitspoelen met water
| CNK | 4283917 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Ducray |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 185 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |