Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DermaPlast® ACTIVE Kinesio Tape - Roze
Voor sportactiviteiten, medische behandelingen en vrije tijd.
Uitstekende kleefstof voor een perfecte pasvorm. Houdbaarheid: 3 jaar. Acute behandeling.
KinesioTape kan gebruikt worden:• Voor het ondersteunen van gewrichten, ligamenten, gewonde of gecontracteerde spieren, en dit zonder bewegingsbeperking • De tapes zijn ademend, luchtdoorlatend, waterbestendig en latexvrij • Inclusief uitvoerige gebruiksaanwijzing
| CNK | 3567815 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |