Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DermaPlast® ACTIVE Cool Gel
Cool Gel - voor koeling en pijnverlichting
Producten voor de acute behandeling van sportblessures. Te gebruiken bv. voor koeling en pijnverlichting.
Cool Gel kan worden gebruikt : • Voor koeling en pijnverlichting van de getroffen plaatsen na lichamelijke inspanning • Bij stomp trauma zoals kneuzingen of verrekkingen • Ter preventie van spierpijn • Ter preventie van overbelastingsklachten zoals verstuikingen en peesontstekingen (bv. tennisarm)
| CNK | 3567732 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |