Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
DIAX is te gebruiken in geval van slappe mest.
Samenstelling:
- wijnazijn
- sorbitol
- aromatische bestanddelen
Toevoegingsmiddelen:
- 3b405 kopersulfaat
- 3b503 mangaansulfaat
- 3a700 Vitamine E
Analytische bestanddelen:
- ruw eiwit: 0,01 %
- ruw vet: 1,2 %
- ruwe celstof: 0,01 %
- ruwe as: 0,7 %
- Natrium: 0,001 %
- Vocht: 96 %
Gebruik: Schudden voor gebruik!
rechtstreeks in de mond, in het voeder of in het drinkwater:
- kalveren: 15 ml + 15 ml water 2 tot 3 x per dag gedurende 3 dagen
- runderen : 5 ml/ 20 kg LG 2 x per dag gedurende 3 dagen
- andere dieren: in het drinkwater: 2 ml per liter water gedurende 3 dagen, te herhalen na 2 weken.
| CNK | 2793214 |
|---|---|
| Organisaties | Phytovet |
| Merken | Phytovet |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |