Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Dettolpharma Vloeibaar Desinfectiemiddel voor oppervlakten.
Doeltreffend geconcentreerd desinfectiemiddel dat 99,9% van de bacteriën en gisten verwijdert en beschermt tegen E-colli, Salmonella, Listeria, MRSA.
Geschikt voor de oppervlakken in huis.
Desinfecteren / ontsmetten van oppervlakken.
Werkzame stof: 4,1 % chlorocresol
Bevat: 4-chloor-3-methylfenol, Limoneen, p-mentha-1,4(8)-dieen.
Verdund: algemene ontsmetting van oppervlakten.
| CNK | 4390498 |
|---|---|
| Organisaties | Reckitt Benckiser Healthcare |
| Merken | Dettol |
| Breedte | 213 mm |
| Lengte | 201 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |