Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Geconcentreerd in biologische Calendula, hydrateert, verzacht en beschermt Dermoplasmine Hydraterende Lipstick dagelijks de gevoelige, droge en kwetsbare lippen. De romige, niet-plakkerige textuur maakt de lippen soepel en verlicht ongemakken en irritaties.
Calendula Lipstick voor gevoelige, droge en broze lippen.
Zonder parfum.
Getest onder dermatologisch toezicht.
Geschikt voor gevoelige huidtypes.
TRIGLYCERIDE CAPRYLIC/CAPRIC, RICINUS COMMUNIS-ZAADOLIE, CERA ALBA, TRIGLYCERIDEN C10-18, POLYGLYCERIDEN OLIE/LINOLE/LINOLEEN, BOTER VAN BUTYROSPERMUM PARKII, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS-OLIE, COPERNICIA CERIFERA CERA, HELIANTHUS ANNUUS-ZAADOLIE, GEHYDROGENEERDE RICINUSOLIE, TOCOFEROLACETAAT, CALENDULA OFFICINALIS BLOEMEXTRACT
99,9 % ingrediënten van natuurlijke oorsprong. Volgens de norm ISO 16128.
Mag dagelijks gebruikt worden.
| CNK | 3984820 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Dermoplasmine , Boiron |
| Breedte | 19 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 1 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |