Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Dental Care Spongebob tandpasta is speciaal ontwikkeld voor nieuwe tanden en kiezen.
Het glazuur is nog niet helemaal uitgehard, waardoor het gebit niet goed beschermd is. Xylitol, in combinatie met fluoride, bevordert de remineralisatie van het glazuur zodat het sterker wordt.
> Helpt beschermen tegen gaatjes en erosie
> Versterkt het tandglazuur
> Bevat natriumfluoride (1450 ppm F¯) en Xylitol
Tandpasta voor kinderen.
Vanaf 3 jaar, met milde mintsmaak.
Ingrediënten : Sorbitol, water, gehydrateerd kiezelzuur, xylitol, Natrium C14-16 Olefin Sulfonaat, Cellulose Gom, Smaakstof, Natriumfluoride, Natriumsaccharine, Propyleen. Glycol, natriummethylparaben, menthol, Limoneen, Cinnamal, Eugenol, CI 74160, CI 77492.
Tandartsen en mondhygiënisten adviseren om tweemaal per dag te poetsen met fluoride tandpasta. Gebruik voor kinderen van zes jaar of jonger niet meer tandpasta dan de grootte van een erwt. Zorg dat ze zo weinig mogelijk tandpasta inslikken. Raadpleeg een (tand)arts als uw kind fluoride in een andere vorm gebruikt.
| CNK | 4422119 |
|---|---|
| Organisaties | Caresse Cosmetics BV, OTC solutions |
| Merken | Dental Care |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |