Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Dental Care Paw patrol tandpasta is speciaal ontwikkeld voor de bescherming van het melkgebit.
Het fluoridegehalte is aangepast aan de leeftijd. Fluoride versterkt het glazuur en helpt gaatjes voorkomen.
> Speciaal voor het melkgebit
> Helpt beschermen tegen gaatjes
> Bevat natriumfluoride (500 ppm F¯)
Tandpasta voor baby en kind.
Met milde fruitsmaak.
Ingrediënten: Aqua, Sorbitol, Gehydrateerd Silica, Propyleen Glycol, Natrium C14-16 Olefine Sulfonaat, Cellulose Gom, Flavour, Natrium Fluoride, Natrium Sacharine, Natrium Methylparaben, Limonene, Ci 77891.
Tandartsen en mondhygiënisten adviseren:
0 - 1 jaar: Vanaf het doorbreken van de eerste tandjes, 1x per dag poesten met peuter tandpasta
2 - 4 jaar: 2x per dag poesten met peuter tandpasta
5 jaar en ouder: 2x per dag poetsen met een fluoride tandpasta. (Dental Care Junior)
Help kinderen met poetsen. Gebruik niet meer tandpasta dan de grootte van een erwt.
Voorkom het inslikken van tandpasta.
| CNK | 4234621 |
|---|---|
| Organisaties | Caresse Cosmetics BV, OTC solutions |
| Merken | Dental Care |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |