Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Curasept Daycare Oral Rinse Protection Booster Frozen Mint verbetert uw dagelijkse mondverzorging met een krachtige formule die is ontworpen om de effectiviteit van tandpasta te maximaliseren. Deze innovatieve formule is zorgvuldig samengesteld met essentiële ingrediënten zoals Cetylpyridiniumchloride voor zijn desinfecterende werking, essentiële oliën, natriumfluoride) op 220 ppm voor remineralisatie, en een alcoholvrije, SLS-vrije samenstelling om irritatie van het mondslijmvlies te voorkomen. Het mondspoeling water heeft een vefrissende muntsmaak.
Ontsmettende mondspoeling
Aqua, Sorbitol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Xylitol, Potassium Acesulfame, Sodium Fluoride, Calcium Glycerophosphate, Cetylpyridinium Chloride, Potassium Nitrate, Poloxamer 407, Cetraria Islandica Extract, Elettaria Cardamomum Seed Oil, Thymol, Eucalyptol, Menthol, Methyl Salicilate, Aroma, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Citric Acid, C.I. 42090.
Na de dagelijkse mondhygiëne, minimaal 1 minuut spoelen met 20 ml (1 dop=10 ml) onverdund product. Minimaal 2 keer per dag.
| CNK | 4771374 |
|---|---|
| Organisaties | Farma-dent |
| Merken | Curasept |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 78 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |