Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Curasept ADS DNA Implant Pro Mondspoelmiddel is de vernieuwde versie van Curasept ADS Implant, ontwikkeld voor optimale mondhygiëne bij implantaten en chirurgische ingrepen. Dit mondspoelmiddel combineert krachtige antibacteriële eigenschappen met een verbeterde formule voor langdurige bescherming.
Chloorhexidine (CHX) 0,20% is het meest effectieve antibacteriële ingrediënt in de tandheelkundige zorg.
Spoel tweemaal daags met 15 ml mondspoelmiddel, maximaal 4 weken aaneengesloten gebruiken.
| CNK | 4889564 |
|---|---|
| Organisaties | Farma-dent |
| Merken | Curasept |
| Breedte | 61 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |