Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Curasept ADS DNA 212 0,12% CHX is een krachtige, alcoholvrije mondspoeling met 0,12% chloorhexidine, speciaal ontwikkeld voor intensieve mondhygiëne en het bevorderen van herstel van het tandvlees. Dankzij de unieke ADS® (Anti-Discoloration System) technologie wordt het risico op verkleuring van tanden en smaakverstoring sterk verminderd – een veelvoorkomende bijwerking van chloorhexidine.
Wat Curasept ADS DNA 220 extra bijzonder maakt, is de toevoeging van DNA (natrium-DNA). Deze ingrediënten ondersteunen het regeneratieproces van het tandvlees, bevorderen wondgenezing en hebben een kalmerende werking op geïrriteerd mondweefsel.
Intensieve bescherming en ondersteuning bij tandvleesproblemen.
0,12% chloorhexidine digluconaat
Spoel tweemaal daags gedurende 30 seconden (liefst 1 minuut) met 10 ml Curasept ADS DNA 212, na het tandenpoetsen.
Niet naspoelen met water, eten of drinken binnen 30 minuten vermijden voor optimaal effect.
Gebruik bij voorkeur in kuurvorm van 2 weken, tenzij anders geadviseerd door uw tandarts of mondhygiënist.
| CNK | 4925798 |
|---|---|
| Organisaties | Farma-dent |
| Merken | Curasept |
| Breedte | 61 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |