Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Mascara
CITRUS LIMON FRUIT WATER, VACCINIUM MACROCARPON FRUIT WATER, COPERNICIA CERIFERA CERA, PROPANEDIOL, PULLULAN, GLYCERYL STEARATE SE, PENTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, XANTHAN GUM, C10-18 TRIGLYCERIDES, SODIUM HYDROXIDE, HONOKIOL, TOCOPHEROL, SHOREA ROBUSTA RESIN, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL [+/- CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499].
Breng aan in een zigzagbeweging. Gebruik een tweede laag voor een meer dramatisch effect.
| CNK | 4856886 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |