Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een voedende en beschermende formule die een licht en niet-plakkerig gevoel heeft.
Gehydrateerde en glanzende lippen.
Minerale pigmenten - Bevat natuurlijke ingrediënten - Vegan
Dermatologisch getest.
POLYBUTENE, OCTYLDODECANOL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL/OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, AROMA/FLAVOUR, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALTMITATE, CITRIC ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 42090 (BLUE 1 LAKE).
Gul aanbrengen op de lippen. Kan alleen of over lippenstift gebruikt worden.
| CNK | 4369567 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 86 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |