Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een lightweight poeder om kleur te brengen in je gelaat.
Make-up Blush 02 Peach and pink
Formule zonder talk. Vegan.
MICA, ZEA MAYS STARCH / ZEA MAYS (CORN) STARCH, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, MAGNESIUM MYRISTATE, SILICA, POTASSIUM SORBATE, DEHYDROACETIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, KAOLIN, TIN OXIDE [+/-: CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI15850 (RED 6)]
Breng aan op de appels van je wangen en blend richting de slapen.
| CNK | 4565776 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |