Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zelfhechtend absorberend verband
Voor het verzorgen van postoperatieve wonden of ter bescherming van lichte verwondingen. Contra-indicaties: niet bekend.
Cosmopor® E biedt dankzij het zachte oppervlak optimaal draagcomfort. Hetproduct is lucht- en vochtdoorlatend, zodat de huid normaal kan functioneren. De synthetische lijm houdt het verband veilig op zijn plaats. De afgeronde hoeken van het product voorkomen dat de randen opkrullen en loslaten. De kleefranden van Cosmopor® E sluiten stevig rond de wond.
De huid moet droog zijn voor het aanbrengen van hetverband.
| CNK | 1754258 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Cosmopor |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |