Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Confort Aid® is een spray die jeuk of onaangename geurtjes onder gipsverband snel en doeltreffend aanpakt. Dankzij het bijgeleverde fijne slangetje kunnen moeilijk bereikbare plaatsen onder het gipverband bereikt worden.
Confort Aid® werkt snel (binnen een paar seconden) en langdurig (4 à 6 uur).
Goed schudden voor gebruik. Schuif het speciale slangetje onder het gipsverband tot aan de plek die behandeld moet worden. Bus rechtop houden. Spuit één of twee keer kort met confort aid over de geïrriteerde plek. Deze behandeling herhaalt u om de 4 à 6 uur voor een maximale werking. om te vermijden dat het slangetje verstopt, na gebruik de bus ondersteboven houden en spuiten tot er lucht uitkomt.
| CNK | 1101955 |
|---|---|
| Organisaties | Arega Pharma NV, Teva Belgium |
| Merken | Teva |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Diepte | 187 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |