Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
CeraVe Anti-Onzuiverheden Reinigingsgel is een reiniging voor een huid met neiging tot acne geformuleerd met 2% salicylzuur. De reinigingsgel reinigt intens, zuivert de poriën en helpt mee-eters te verminderen.
Schuimende reiniger voor gezicht en lichaam voor een normale tot gemengde huid.
Niet-comedogeen, niet-irriterend en zonder parfum.
Ontwikkeld met dermatologen.
AQUA / WATER • SODIUM LAUROYL SARCOSINATE • COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE • GLYCERIN • NIACINAMIDE • SALICYLIC ACID • GLUCONOLACTONE • SODIUM METHYL COCOYL TAURATE • PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE • CERAMIDE NP • CERAMIDE AP • CERAMIDE EOP • CARBOMER • CALCIUM GLUCONATE • TRIETHYL CITRATE • SODIUM BENZOATE • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM LAUROYL LACTYLATE • CHOLESTEROL • TETRASODIUM EDTA • CAPRYLYL GLYCOL • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • HECTORITE • PHYTOSPHINGOSINE • BENZOIC ACID
Gebruik 's morgens en 's avonds. De flacon goed schudden voor gebruik. Laten schuimen op de vochtige huid. Masseer zachtjes, vermijd de huid rond de ogen. Na gebruik afspoelen en voorzichtig afdrogen zonder te wrijven. Vermijd het gebied rond de ogen. In geval van contact, grondig spoelen met water.
| CNK | 4312799 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | CeraVe |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 172 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 236 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |