Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
CeraVe's Hydraterende Crème is een rijke, niet-vette crème voor het lichaam en gezicht met een droge tot zeer droge huid. De crème hydrateert de huid gedurende 24u door de gepatenteerde MVE-technologie en de aanwezigheid van hyaluronzuur. Maakt de huid zachter en comfortabeler. De natuurlijke huidbarrière wordt beschermd en hersteld door 3 essentiële ceramiden.
AQUA/WATER, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, CETEARETH-20, PETROLATUM, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, POTASSIUM PHOSPHATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, DISODIUM EDTA, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, CERAMIDE EOP
Breng aan zo vaak als nodig. Gezicht en lichaam.
| CNK | 3633047 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | CeraVe |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 454 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |