Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gebouwd voor efficiëntie en gemaakt voor comfort, zijn alle Nipro IV katheters speciaal ontworpen om te werken in delicate vasculatuur, voor maximale efficiëntie en comfort voor de patiënt. De soepele overgang van katheter naar naald resulteert in atraumatische inbrenging voor optimaal patiëntencomfort.
| CNK | 0246223 |
|---|---|
| Organisaties | Duomed Belgium |
| Merken | Hospithera |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 18 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |